با درود خدمت شما کاربران عزیز و محترم وب سایت cws، خوشحالیم که ما رو انتخاب کردید

قوانین همیشه باعث میشود که بتوانیم هدفمند و درست و بنابر چهارچوب کارهای خود را انجام دهیم، بنابراین ما هم برای این که شما عزیزان بدون نگرانی و به راحتی بتوانید از وب سایت استفاده کنید قوانین سایت را درج کردیم که کاربران موظف هستند که در چهارچوب این قوانین از سایت استفاده نمایند و هم این که در زمان خرید و تهیه آموزش خیالتان از بابت این که وب سایت چه قوانینی را در رابطه با خدمات و محصولات مورد ارائه داردT راحت بوده باشد. پس در ادامه به دقت قوانین را مطالعه کنید

قوانین مهم استفاده از وب سایت :

 1. وب سایت cws یک وب سایت ارائه خدمات آموزشی و انجام پروژه می باشد که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت کرده و در چهارچوب مشتری مداری فعالیت خود را ادامه میدهد.
 2. در زمان خرید ،کاربران موطف هستند که به آدرس بانکی صحیح درج شده در صفحه پرداخت دقت نمایند و حتما باید در زمان پرداخت باکارت، اطلاعاتی مانند شماره کارت – رمز دوم کارت و … را با استفاده از صفحه کلید مجازی که صفحه پرداخت در اختیار میگذارد، مبلغ خود را پرداخت نمایند، در غیر این صورت هرگونه سوء استفاده از کارت کاربران عزیز توسط مجرمان اینترنتی بر عهده خود کاربران است.
 3. وب سایت cws موطف است که یک بستر امن را برای کاربران سایت ایجاد نماید و برای همین هم گشت و گذار در وب سایت و خرید محصولات در صفحات امن صورت میگیرد و تمامی سعی بر این است که امنیت بازدید کنندگان و مشتریان وب سایت به خطر نیفتد.
 4. وب سایت cws فقط و فقط با دامین https://clientwebserver.ir  در دسترس است و هر نوع تغییری در آدرس به هیچ عنوان مورد تایید مدیریت سایت نیست. ( حتی کوچکترین تغییرات مانند یک نقطه در آدرس اصلی سایت) مورد تایید نیست و این وب سایت فقط با آدرس اینترنتی اعلام شده در دسترس می باشد ، لطفا به این مهم توجه بسیار فرمایید.
 5. در صورتی که خدمات و یا دوره ی آموزشی را خریداری کرده و پرداخت را با موفقیت انجام دادید ولی لینک دانلود نمابش داده نشد بدون نگرانی از بخش تماس با ما وضعیت را به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.
 6. لطفا در زمان ثبت اطلاعات برای ثبت نام از اطلاعات صحیح استفاده کنید تا بتوانیم با مشتربان در ارتباط بوده و کیفیت خدمات و محصولات را بسنجیم
 7. در صورت شرکت در بخش دیدگاه ها ( نظرات ) به هیچ عنوان از کلمات توهین آمیز استفاده نکنید و احترام طرف مقابل را باید داشته باشید ( در غیر این صورت کاربر حذف میشود ) . همچنین در صورت نارضایتی از خدمات آموزشی و یا محصولات لطفا از بخش تماس با ما مسئله را اطلاع دهید.
 8. در صورتی که بعد از خرید دوره ی آموزشی از کیفیت آموزش ناراضی بودید میتوانید با ذکر دلیل به ما اطلاع دهید تا علاوه بر عودت مبلغ شما –  دلیل مشکل مورد شناسایی گردیده و اصلاح شود، زیرا همواره هدف ما ارائه آموزش و خدمات بهتر است تا بتوانید به یک متخصص تبدیل شوید، نه فروش محصولات آموزشی.
 9. این وب سایت پروژه های طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب را نیز در کنار خدمات آموزشی انجام میدهد. در مورد انجام پروزه ها باید بدانید که فقط و فقط پروزه های برنامه نویسی و طراحی وب سایتی که مطابق با قوانین بوده باشد ( قانونی بوده باشد ) انجام میشود و به هیچ عنوان خدمات طراحی وب سایت های شرط بندی – پیش بینی و پیش گویی و …. انجام نخواهد شد، لطفا در این خصوص پیام و در خواست انجام پروژه ارسال نفرمایید ، چرا که چنین پیام هایی حتی پاسخ داده نمیشوند.
 10. سعی این وب سایت افزابش دانش فنی افراد علاقه مند به حوزه برنامه نویسی و طراحی وب سایت و همچنین الکترونیک بوده و فقط در این حوزه فعالیت خود را ادامه خواهد داد.
 11. لطفا قوانین را به درستی مطالعه کرده و سپس از خدمات وب سایت به خوبی استفاده کنید. در صورت عدم مطالعه قوانین عواقب آن بر عهذه کاربران است.
 12. در صورت تغییرات در قوانین ، این قوانین جدید در این صفحه درج خواهد شد.

قوانین  مرجوع کالا 

در اینجا هم قوانین کوتاه را در رابطه با پشتیبانی از کالاها و مرجوع کالا و محصولات را مشاهده خواهید کرد…

وقتی که محصولی را خریداری میکنید اگر محصول مشکلی داشته باشد باید حداکثر تا ۷ روز کاری موضوع را به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.بعد از گذشت ۷ روز دیگر امکان بررسی کالا و مرجوعیت وجود نخواهد داشت.

محصولی را که خریداری کرده اید اگر مشکلی فنی داشته باشد میتوانید در زمان کمتر از ۷ روز به ماگزارش کنید و بعد از گزارش به سرعت رسیدگی میشود. شیوه رسیدگی به این صورت است که اگر محصول ایراد شرکتی و فنی داشته باشد و این ایراد از طرف کاربر و خریدار ایجاد نشده باشد شامل گارانتی بوده و تعمیر و یا تعویض می گردد و هزینه تعویض و تعمیر برای خریدار وجود نخواهد داشت و به رایگان انجام می شود.

در صورتی که محصول به دلیل عدم استفاده صحیح و یا عدم اطلاع از شیوده نصب و راه اندازی دچار خرابی و  ایراد شود بازهم امکان تعمیر و یا تعویض وجود دارد ولی این تعمیر و یا تعویض شامل هزینه خواهد بود که این هزینه در زمان انجام کار مشخص میشود .از آن جایی که هدف ما این است که شما عزیزان بدون مشکل بتوانید محصولات را مورد استفاده قرار دهید سعی بر این است که تا حد امکان رایگان انجام شود ولی اگر هم هزینه ای داشته باشد این هزینه بسیار کم و معقول بوده باشد.

در نظر داشته باشید که راهنمای روش استفاده و نصب و راه اندازی همراه هر محصول وجود دارد و به این ترتیب با دقت میتوانید یک محصول را نصب و راه اندازی کرده و مورد استفاده قرار دهید