به سیاره ی الکترونیک و رباتیک خوش آمدید!

اگر شما به این بخش مراجعه کردید پس از افراد علاقه مند به برق و الکترونیک هستید.کسانی که به الکترونیک علاقه مند هستند علاقه مندی  هایی هم به رباتیک خواهند داشت و  در این جا هردوی  این مباحث رو  یاد خواهید گرفت. cws در این بخش تمامی آموزش های موردنیاز برای شما که علاقه مند به الکترونیک  هستید را منتشر میکند و این آموزش ها به زبانی بسیار ساده هستند تا شما بتونید مسائل پیچیده را به ساده ترین روش یاد بگیرید و یک فرد حرفه ای در زمینه ی الکترونیک و طراحی مدارات الکترونیکی باشید.

همچنین اگر دوست دارید در دنیای رباتیک وارد بشید بازهم ما کنار شما هستیم تا به هدف خودتون برسید. نکته مهم این هست که الکترونیک یکی از تخصص هایی هست که شما باید آن را یاد بگیرید و جز مسائلی نیست که سلیقه ای باشه، چرا که همان طور که خودتان با خبرهستید ما در عصر دیجیتال و کوانتوم زندگی میکنیم و تخصص هایی به غیر از علوم کامپیوتر و یا الکترونیک و همچنین رباتیک از بین خواهند رفت و به عبارتی بهتر دنیایی که از هم اکنون هم شروع شده فقط نیازمند الکترونیک – علوم رباتیک و علوم کامپیوتر در تمامی شاخه ها میباشد و رفته رفته بسیار از مشاغلی که تا به امروز بوده اند از بین خواهند رفت و همان طور که گفته شد از هم اکنون هم شروع شده است.

آموزش رباتیک و هوش مصنوعی

با یک جستجوی ساده در اینترنت متوجه خواهید شد که چه بسیار مشاغلی که کامپیوترها و ربات ها و یا هوش مصنوعی جای آن ها گرفته است و افراد زیادی که تخصص در زمینه های الکترونیک و یا رباتیک ندارند بیکار شده اند.( برای مثال در کشور چین یک شرکت بیمه به جای استفاده از کارمندان و نیروی انسانی برای کادراداری و دیگر بخش هااز هوش مصنوعی استفاده کرده است و فقط کارمندان بیمه برنامه نویسان و  توسعه دهندگان در این علوم هستند).

  برای همین تمامی افرادی که به خوبی وضعیت در حال تغییر را درک کرده اند در هر سنی که هستند شروع کردند به یادگیری الکترونیک  و افزایش مهارت در شاخه های الکترونیک – رباتیک و علوم کامپیوتر مانند برنامه نویسی.  وب سایت cws نیز برای کمک به روند پیشرفت علاقه مندان عزیز به دنیای الکترونیک آموزش ها و تمامی ابزارهای مورد نیاز را در اختیار قرار داده تا شما هم بتوانید یک فرد متخصص در زمینه الکترونیک – یا رباتیک بوده باشید و آینده ی شغلی خودتون رو در این دنیای جدید تضمین کنید. در زیر میتوانید به تفکیک تمامی دوره های آموزشی الکترونیک را مشاهده کنید و بنابر سطح دانش خودتون آموزش های مورد نیاز را دانلود کرده و از همین حالا شروع کنید به یادگیری، در طول آموزش ها در هر سطحی که هستید تمامی ابزارها و منابع معرفی  و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قبل از هرچیزی شما عزیزان رو دعوت میکنیم به دیدن ویدیوی زیر ( حتما ببینید )


دوره های آموزشی الکترونیک 

آموزش الکترونیک مقدماتی
دوره آموزش الکترونیک مقدماتی ( کاربردی و کاملا عملی ) برای این که بتوانید الکترونیک را به خوبی یاد بگیرید و یک الکترونیک کار حرفه ای شوید باید در ابتدا با مقدمات الکترونیک آشنایی خوبی داشته باشید و با انجام تمرینات تسلط کافی را پیدا کنید، چرا که دنیای الکترونیک یک دنیای بی انتها بوده [...]

 با عضویت در خبرنامه ایمیلی ،از دریافت فوری جدیدترین آموزش های رایگان الکترونیک و رباتیک لذت ببرید.