اولین جلسه آموزش الکترونیک مقدماتی

الکترونیک یکی از علومی است که امروزه باید هر کسی آن را بلد باشد  تا بتواند کسب و کار خود را راه بیندازد. خیلی از مشاغل که در گذشته مورد نیاز بوده اند یا به کل منسوخ شده و یا تغییرات زیادی کرده و تقریبا میشود گفت که الکترونیک و برنامه نویسی جای بسیاری از کارها را گرفته. اگر کسی الکترونیک  و علوم کامپیوتر مانند برنامه نویسی را خوب بلد باشد آینده ی شغلی خود را تضمین کرده است. 

یادگیری الکترونیک نیازمند تمرینات عملی است و باید تمرینات خودتان را عملی و زیر نظر اساتید انجام بدهید ولی قبل از آن باید با قطعات الکترونیک به خوبی آشنا بوده باشید و روش تست هرکدام را یاد بگیرید. در این دوره ی آموزشی شما  به صورت کامل و به صورت عملی الکترونیک را یاد می گیرید و بعد از اتمام آموزش میتوانید الکترونیک را خوب درک کرده و انواع قطعات الکترونیک را بشناسید و علاوه بر این ها یاد خواهید گرفت که قطعات الکترونیک را به چه شکل تست کنید . توجه کنید که این دوره ویژه ی بازار کار بوده و شما باد گذراندن و اتمام دوره ( به شرط تمرینات خوب و کامل که در اموزش می بینید )  میتوانید در شرکت های الکترونیکی مشغول به کار شوید و یا باگذراندن دوره های تکمیلی تر در شرکت های بزرگ کار خود را انجام دهید و یا این که خود کسب و کاری در زمینه الکترونیک مانند تعمیرات دستگاه های الکترونیکی را  راه اندازی نمایید. اطلاعات بیشتر را در طول دوره دریافت میکنید.

آموزش الکترونیک از مقدماتی تا ورود به بازار کار


این دوره در حال آماده سازی بوده و به زودی منتشر می  شود ، خبر انتشار این آموزش را میتوانید در کانال تلگرام و یا اینستاگرام دنبال کنید. در صورت عدم دسترسی به تلگرام و یا اینستاگرام میتوانید به وب سایت مراجعه کرده و از آخرین تغییرات مطلع گردید ….

منتشر خبرهای خوب باشید ….