رایگان دانلود کنید ، رایگان خریداری کنید و رایگان استفاده کنید.

دانلود رایگان قالب های وردپرس

همان طور که میدانید وردپرس یکی از قوی ترین cms های حال حاضر بوده که شما با استفاده از وردپرس میتوانید انواع وب سایت ها را راه اندازی کنید مثل وب سایت های فروشگاهی  – وب سایت های خبری و دانشگاهی . یکی از مشکلات اکثر کاربران خصوصا کسانی که تازه وارد مباحث طراحی وب سایت و وردپرس شده اند این است که یک منبع خوب برای دانلود قالب وب سایت داشته باشن تا بتوانند ظاهر وب سایت خودشون رو آن طور که مدنظرشان هست طراحی نمایند. البته شما میتوانید با مراجعه به وب سایت اصلی وردپرس به آدرس که می بینید، wordpress.org  قالب هایی را دانلود کنید. ولی قالب هایی که در سایت اصلی وردپرس قرار دارند همه یا بسیار ساده هستند و مهمتر این که به زبان انگلیسی بوده و برای استفاده در ایران و به زبان فارسی  مناسب نیستند. برای همین منظور استفاده از قالب هایی که زبانش فارسی بوده باشد برای ارانی ه ا مناسب خواهد بود و ساختار وردپرس خوشبختانه به گونه ای است که به راحتی از زبان فارسی پشتیبانی میکند در صورتی که در کدهای قالب اضافه شده باشد. در این بخش ما قالب های وردپرسی را که قرار داده ایم همه به زبان فارسی بوده و راست چین شده هستند که از منابع خوب ایرانی دریافت شده و یا توسط مهندسان ما به زبان فارسی ترجمه شده اند و در حال حاضر هم  شما میتوانید به رایگان این  قالب ها را در این جا دانلود کنید

امنیت قالب های رایگان ؟

شاید سوالی که داشته باشید این باشد که با توجه به رایگان بودن قالب ها آیا از امنیت  کافی برخوردار هستند و ابزارهای آن ها قابل اطمینان است؟ باید بدانید که خود وردپرس در کل یک سیستم امن و قدرتمند برای راه اندازی وب سایت است و قالب هایی هم که ما در این بخش برای دانلود قرار داده ایم را تست کرده و از عملکرد و امنیت ان ها اطمینان داریم و برای همین این قالب ها دارای پشتیبانی نیز هستند با توجه به رایگان بودنشان.

همچنین ممکن است برخی از قالب ها به دلیل اضافه شدن ابزارهایی به آن ها از حالت رایگان خارج شوند و مبالغی برای قالب از کاربران دریافت شود که البته مبلغی ناچیز خواهد بود ولی ۹۵ درصد قالب ها را میتوانید به رایگان دانلود کرده و از آن ها در طراحی وب سایت خود استفاده کنید. در توضیحات قالب و عنوان آن میتوانید نوع قالب را شناسایی کنید که فروشگاهی می باشد و یا خبری و …  از لینک زیر میتوانید تمامی قالب های آماده دانلود را مشاهده کرده و دانلود نمایید.

دانلود رایگان قالب های فارسی وردپرس ( قالب های فروشگاهی – قالب های چند منظوره – قالب های معمولی )

 

دانلود رایگان پلاگین های وردپرس

وردپرس به تنهایی قابلیت راه اندازی یک وب سایت خوب و کامل را به شما میدهد ولی در بسیاری موارد نیاز است که شما قابلیت هایی را به وردپرس اضافه کنید و به صورت پیش فرض در وردپرس موجود نمی باشند. اضافه کردن قابلیت های مختلف به وردپرس با استفاده از زبان برنامه نویسی php به راحتی امکان پذیر است ولی مشکل این است که شما باید تسلط کامل را بر روی زبان php داشته باشید تا بتوانید افزونه ای کامل و بدون عیب را بنویسید که خب تمامی افراد نیم توانند این کار را انجام دهند. برای همین خود وردپرس افزونه های مختلفی را برای اضافه کردن قابلیت های مختلف آماده کرده که فقط کافی است شما این پلاگین ها را بنابر نیاز خود دانلود کرده و در وردپرس نصب کنید تا قابلیت وب سایت شما افزایش پیداکند بدون این که درگیر برنامه نویسی شوید. میتوان گفت که تقریبا شما هر کاری که میخواهید در وردپرس انجام دهید پلاگینی برای آن وجود دارد و شما را از درگیر شدن با مباحث پیچیده ی برنامه نویسی کاملا بی نیاز میکند و کافی است که بنابر  نیاز خود پلاگین را دانلود و نصب کنید. از لینک زیر میتوانید وارد بخش دانلود پلاگین ها شده و به رایگان دانلود نمایید.

دانلود رایگان پلاگین های وردپرس ( جدیدترین پلاگین های فروشگاهی و …. )