مدیریت و وب مستری وب سایت شما

وب سایت و کسب و کار آنلاین خود را به صورت اتومات کنترل کنید !!!

امروزه کسب و کار های دیجیتالی رونق بسیار زیادی گرفته اند و ما شاهد انواع کسب و کارهای آنلاین هستیم که هرکدام خدمات و یا محصولاتی را ارائه میدهد.اگر شما به این مطلب هدایت شده اید پس یکی از افرادی هستید که دارای کسب و کار آنلاین بوده و میخواهد که درگیری کمتری با وب سایت خود داشته باشد و در عین حال کسب و کار خود را به درستی و منظم نیز مدیریت کند. در این بخش شما رو با سبستم مدیریت اتومات وب سایت cws آشنا میکنم که میتوانید با سپردن وب سایت و کسب و کار انلاین خود به این سرویس به راحتی وقت آزاد برای خود ایجاد کنید تا به دیگر کارهای خود برسید و حتی کلی تفریح کنید.

 خدمات اتوماسیون وب سایت و کسب و کار آنلاین را بیشتر بشناسید

هرکسی که وب سایت دارد ، خصوصا وب سایت فروشگاهی خوب میداند که مدیریت و کنترل وب سایت چقدر میتواند وقت گیر باشد و باید حداقل ۶ ساعتی را به صورت روزانه با وب سایت خودتان درگیر باشید تا بتوانید سفارش ها را دریافت کرده و محصولات و یا خدمات مورد نظر را به کار بران ارائه دهید. اولین چیزی که به فکر میرسد این است که باید افرادی را برای مدریت وب سایت و به قولی به عنوان وب مستر استخدام کنید تا بتواند مدیریت وب سایت شما را انجام دهد، به نظر خوب میرسد ولی استخدام وب مستر یک یا چند اشکال اساسی دارد!. اولین ایراد آن است که باید هزینه های زیادی را برای پرداخت حقوق یک وب مستر در نظر بگیرید چرا که شغل وبمستری یک شغل حساس و تخصصی بوده و وبمستران حقوق زیادی میخواهند. خب چنین حالتی حتی برای کسب و کارهایی که وضعیت مالی خوبی دارند خوب نیست چه برسد به کسب و کارهای نوپا و تازه که دارای منابع مالی قوی نیستند.

اشکال بعدی این است که باید حتما یک یا چند فرد متخصص ( واقعا متخصص ) را در زمینه مدیریت وب سایت خود پیدا کنید تا بتواند کارهای وب سایت را به درستی انجام دهد چرا که اگر یک وبمستر در مدیریت سایت اشتباه کند میتواند آسیب بسیار شدیدی به امتیاز و موقعیت کسب و کار آنلاین شما بزند و حتی وب سایت رتبه خود را از دست بدهد، بنابراین انتخاب یک وبمستر خوب خود یک دغدغه مهم است و همین دو اشکال اساسی باعث شده تا افرادی که دارای کسب و کار آنلاین هستند خود مدیریت سایت را انجام دهند ولی خب این مورد هم همان طور که گفته شد بسیار وقت گیر خواهد بود.

چاره چیست ؟ ما یک راه  حل خوب داریم …

تیم cws که متشکل از وبمستران – طراحان وب سایت و همچنین متخصصان در زمینه تولید محتوا و سئو می باشد در زمینه اتوماسیون وب سایت در خدمت شما می باشد.شما میتوانید با ثبت وب سایت خود در بخش پنل کاربری و یا ارسال درخواست وبمستری مدیریت وب سایت خود را به صورت خود کار در آورید و دیگر از این پس از مدیریت وب سایت خود خیالتان راحت بوده باشد که کارها به درستی پیش می رود بدون این که درگیر وب سایت باشید.

اتوماسیون وب سایت و مدریت وب سایت شامل چه کارهایی است ؟

بسیاری از افراد این سوال را دارند که خب حالا که مدیریت وب سایت را به cws سپردیم حالا چه کارهایی انجام میشود و مدریت شامل چه کارهایی است.؟ در ادامه به صورت کامل پاسخ این سوال را بخوانید.

    با استفاده از فرم زیر میتوانید درخواست وبمستری و اتوماسیون سازی وب سایت خود را ارسال کنید